Rybářské slavnosti 19. srpna 2017

Rybářské slavnosti se v letošním roce budou v Třeboni konat na několika místech – na Masarykově náměstí, v Sádkách Rybářství Třeboň a v areálu Pod Světem – budou probíhat nejrůznější kulturní a gastro akce věnované rybářům a jejich příznivcům.

Termín slavností je 19. srpna 2017.

Ochutnat můžete rybí polévku a hlasovat pro nejlepší polévku v restauracích v Třeboni. Po celý den bude na náměstí tradiční trh, kde můžete zakoupit nejrůznější rybí speciality a rybářské potřeby.

Sádky Rybářství Třeboň a.s. budou otevřeny od rána a k vidění zde bude rybářská technika a zakoupit si můžete i živou rybku.

V areálu Pod Světem bude po celý víkend probíhat program.

Rezervace ubytování Třeboň

Rezervujte si ubytování nedaleko Třeboně právě nyní, na tento termín bývá velmi obsazeno. Přijeďte si užít poslední srpnové víkendy na Třeboňsko, k nám na statek.

Pro zjištění volných kapacit můžete nahlédnout do rezervačního přehledu, nebo nás přímo kontaktovat na tel.. 777 101 920, 777 101 930 či emailu jsrom1@email.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím